Plain white plastic brief.
| Brand | Dotty Diaper |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
Plain white plastic brief.
| Brand | Dotty Diaper |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
| Size | large |
| Dry Weight | 174 g / 6.1 oz |
| Capacity | 2,175 ml / 74 fl oz |
| Price | $2.11 |
| Capacity per $ | 1,020 ml / 34 fl oz |
| Multiple | 12.5 |
Comparable items: