White plastic brief. Yellow giraffes with “1 one”, blue elephants with “2 two”, pink pigs with “3 three”, baby blocks. Gingham-patterned white and light blue wings. Pink stripe along the gathers
| Brand | LittleForBig |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
White plastic brief. Yellow giraffes with “1 one”, blue elephants with “2 two”, pink pigs with “3 three”, baby blocks. Gingham-patterned white and light blue wings. Pink stripe along the gathers
| Brand | LittleForBig |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
| Size | large |
| Dry Weight | 232 g / 8.2 oz |
| Capacity | 2,262 ml / 76 fl oz |
| Price | $2.28 |
| Capacity per $ | 990 ml / 33 fl oz |
| Multiple | 9.8 |
Comparable items: