White plastic with light blue stripe of numbers and stars.
| Brand | Attends |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | medical |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes (no landing zone) |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
White plastic with light blue stripe of numbers and stars.
| Brand | Attends |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | medical |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes (no landing zone) |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
| Size | medium |
| Dry Weight | 95 g / 3.4 oz |
| Capacity | 608 ml / 21 fl oz |
| Price | $0.47 |
| Capacity per $ | 1,298 ml / 44 fl oz |
| Multiple | 6.4 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: