White plastic brief with landing zone, blue wings and edges. 3 in. tapes with blue ends.
| Brand | InControl |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 2 |
| Color | white |
White plastic brief with landing zone, blue wings and edges. 3 in. tapes with blue ends.
| Brand | InControl |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 2 |
| Color | white |
| Size | large |
| Dry Weight | 207 g / 7.3 oz |
| Capacity | 1,485 ml / 50 fl oz |
| Price | $1.81 |
| Capacity per $ | 819 ml / 28 fl oz |
| Multiple | 7.2 |
Comparable items: