Soft, white rectangular booster.
| Brand | Abena |
|---|---|
| Category | booster |
| Style | plain |
| Material | cloth |
| Color | white |
Soft, white rectangular booster.
| Brand | Abena |
|---|---|
| Category | booster |
| Style | plain |
| Material | cloth |
| Color | white |
| Size | large |
| Dry Weight | 65 g / 2.3 oz |
| Capacity | 344 ml / 12 fl oz |
| Price | $0.52 |
| Capacity per $ | 657 ml / 22 fl oz |
| Multiple | 5.3 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: