| Brand | Attends |
|---|---|
| Category | liner |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Brand | Attends |
|---|---|
| Category | liner |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Size | unsized |
| Dry Weight | 9 g / 0.3 oz |
| Capacity | 85 ml / 3 fl oz |
| Price | $0.43 |
| Capacity per $ | 199 ml / 7 fl oz |
| Multiple | 9.4 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: