Cloth, two thin yellow wetness stripes, tapes have blue cross-hatching.
| Brand | Certainty |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | medical |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
Cloth, two thin yellow wetness stripes, tapes have blue cross-hatching.
| Brand | Certainty |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | medical |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Size | medium |
| Dry Weight | 90 g / 3.2 oz |
| Capacity | 825 ml / 28 fl oz |
| Price | $0.50 |
| Capacity per $ | 1,639 ml / 55 fl oz |
| Multiple | 9.2 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: