White pull-up with gray waistband and gray vertical pinstripes. Blue “TENA” logo on back.
| Brand | Tena |
|---|---|
| Category | pull-up |
| Style | plain |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Color | white |
White pull-up with gray waistband and gray vertical pinstripes. Blue “TENA” logo on back.
| Brand | Tena |
|---|---|
| Category | pull-up |
| Style | plain |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Color | white |
| Size | medium |
| Dry Weight | 81 g / 2.9 oz |
| Capacity | 499 ml / 17 fl oz |
| Price | $0.78 |
| Capacity per $ | 636 ml / 22 fl oz |
| Multiple | 6.2 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: