Hartz Home Protection Dog Pads
Hartz Home Protection Dog Pads, Unsized
Light green pad.
| Brand | Hartz |
| Category | underpad |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Color | green |
| Size | unsized |
| Dry Weight | 28 g / 1.0 oz |
| Capacity | 171 ml / 6 fl oz |
| Price | $0.30 |
| Capacity per $ | 571 ml / 19 fl oz |
| Multiple | 6.1 |
Comparable items: