Plain white with a clear plastic landing zone.
| Brand | InControl |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
Plain white with a clear plastic landing zone.
| Brand | InControl |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
| Size | medium |
| Dry Weight | 198 g / 7.0 oz |
Comparable items:
Plain white with a clear plastic landing zone.
| Brand | InControl |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
| Size | large |
| Dry Weight | 202 g / 7.1 oz |
| Capacity | 2,294 ml / 78 fl oz |
| Price | $1.73 |
| Capacity per $ | 1,315 ml / 44 fl oz |
| Multiple | 11.4 |
Comparable items: