See also: tv shows (10)
Pale blue diamond/star pattern; blue pinstripe waistband with arching curve. Sesame Street characters. Four curves running through the center.
| Brand | Pampers |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
Pampers heart logo on back of waist. Pastel letters, squiggles, and Sesame Street characters. Yellow waistband.
| Brand | Pampers |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Size | 5 |
| Dry Weight | 32 g / 1.1 oz |
| Capacity | 592 ml / 20 fl oz |
| Price | $0.31 |
| Capacity per $ | 1,923 ml / 65 fl oz |
| Multiple | 18.5 |
Yellow or white top band with Sesame Street characters.
| Brand | Pampers |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |