See also: bears (31), tv shows (10), named characters (9)
Front has Winnie the Pooh, “front” in script, and a circle with “n” for the size. Back has Winnie the Pooh characters, “back” in a cloud.
| Brand | Huggies |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Color | white |
| Size | newborn |
| Dry Weight | 18 g / 0.6 oz |
| Capacity | 224 ml / 8 fl oz |
| Price | $0.24 |
| Capacity per $ | 952 ml / 32 fl oz |
| Multiple | 12.4 |
Variants:
| Brand | Huggies |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Color | white |
| Size | 5 |
| Dry Weight | 44 g / 1.6 oz |
| Capacity | 674 ml / 23 fl oz |
| Price | $0.50 |
| Capacity per $ | 1,351 ml / 46 fl oz |
| Multiple | 15.3 |