White plastic brief with bunnies, bees, ladybugs, butterflies, chicks, and flowers.
| Brand | Bambino |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
White plastic brief with bunnies, bees, ladybugs, butterflies, chicks, and flowers.
| Brand | Bambino |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
| Size | large |
| Dry Weight | 227 g / 8.0 oz |
| Capacity | 2,646 ml / 89 fl oz |
| Price | $2.59 |
| Capacity per $ | 1,020 ml / 34 fl oz |
| Multiple | 11.7 |
Comparable items: