Completely plain. No landing zone.
| Brand | ConfiDry |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes (no landing zone) |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
Completely plain. No landing zone.
| Brand | ConfiDry |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes (no landing zone) |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
| Size | large |
| Dry Weight | 226 g / 8.0 oz |
| Capacity | 2,083 ml / 70 fl oz |
| Price | $1.58 |
| Capacity per $ | 1,315 ml / 44 fl oz |
| Multiple | 9.2 |
Comparable items: