Pampers heart logo on back of waist.
| Brand | Pampers |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Size | 4 |
| Dry Weight | 30 g / 1.1 oz |
| Capacity | 363 ml / 12 fl oz |
| Price | $0.31 |
| Capacity per $ | 1,162 ml / 39 fl oz |
| Multiple | 12.1 |
Cloth, two thin yellow wetness stripes, tapes have blue cross-hatching.
| Brand | Certainty |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | medical |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
White plastic brief with yellow and blue paw prints, blue police cars, yellow handcuffs, and red fire hydrants.
| Brand | Tykables |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
Disney characters. Mouse ear outlines or pastel circles with size numbers. Red “Huggies”; similar to Little Movers Plus but without that name on the front.
| Brand | Huggies |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Color | white |
White plastic brief with all-over pattern of little green creatures with baseball hats, beach balls, sandals, sailboats, life preservers, etc. Stretchy wings and velcro tapes like the Bianco Ultrastretch and the Magnifico.
| Brand | Bambino |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
Flat peach rectangular booster with adhesive strip covered with a tape that says “Peel”.
| Brand | Tranquility |
|---|---|
| Category | booster |
| Style | plain |
| Material | cloth |
| Color | peach |
Light peach shell. Padding is non-quilted and thinly distributed with a lot of small areas that have no filling at all.