See also: sea creatures (8)
White baby diaper with purple “Luvs”. Light blue leg gathers and leak guards. White and light blou mottled padding.
| Brand | Luvs |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Color | white |
Thick yellow wetness stripe. White padding partially covered with wavy quilting.
Variants:
| Brand | Up & Up |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Size | 6 |
| Dry Weight | 37 g / 1.3 oz |
| Capacity | 457 ml / 15 fl oz |
| Price | $0.21 |
| Capacity per $ | 2,173 ml / 73 fl oz |
| Multiple | 12.4 |