Light peach shell. Padding is non-quilted and thinly distributed with a lot of small areas that have no filling at all.
Light peach shell. Padding is non-quilted and thinly distributed with a lot of small areas that have no filling at all.
| Brand | Certainty |
|---|---|
| Category | underpad |
| Style | medical |
| Material | plastic |
| Color | peach |
| Size | xl |
| Dry Weight | 97 g / 3.4 oz |
| Capacity | 122 ml / 4 fl oz |
| Price | $0.57 |
| Capacity per $ | 215 ml / 7 fl oz |
| Multiple | 1.3 |
Comparable items: