White plastic brief with blue, yellow, purple, and pink teddy bears floating on clouds, plus blue stars.
| Brand | Changing Times Diaper Company |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
White plastic brief with blue, yellow, purple, and pink teddy bears floating on clouds, plus blue stars.
| Brand | Changing Times Diaper Company |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
| Size | large |
| Dry Weight | 208 g / 7.3 oz |
| Capacity | 1,646 ml / 56 fl oz |
| Price | $2.40 |
| Capacity per $ | 684 ml / 23 fl oz |
| Multiple | 7.9 |
Comparable items: