Pale blue baby diaper with purple pinstripes on waist.
Variants:
| Brand | Luvs |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Color | blue |
| Size | 6 |
| Dry Weight | 28 g / 1.0 oz |
| Capacity | 507 ml / 17 fl oz |
| Price | $0.24 |
| Capacity per $ | 2,127 ml / 72 fl oz |
| Multiple | 18.1 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: