| Brand | ABUniverse |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes (no landing zone) |
| Tapes | 4 |
| Brand | ABUniverse |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes (no landing zone) |
| Tapes | 4 |
| Size | medium |
| Dry Weight | 160 g / 5.6 oz |
| Capacity | 1,430 ml / 48 fl oz |
| Price | $1.79 |
| Capacity per $ | 800 ml / 27 fl oz |
| Multiple | 8.9 |
Comparable items: