White plastic brief with two velcro tapes; pink bunnies and blue stars; rough blue or purple landing zone; pink and blue leg gathers; pink wings with white polka dots.
| Brand | ABUniverse |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Color | pink |
White plastic brief with two velcro tapes; pink bunnies and blue stars; rough blue or purple landing zone; pink and blue leg gathers; pink wings with white polka dots.
| Brand | ABUniverse |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Color | pink |
| Size | large |
| Dry Weight | 209 g / 7.4 oz |
| Capacity | 2,024 ml / 68 fl oz |
| Price | $2.11 |
| Capacity per $ | 961 ml / 32 fl oz |
| Multiple | 9.7 |
Comparable items:
White plastic brief with two velcro tapes; pink bunnies and blue stars; rough blue or purple landing zone; pink and blue leg gathers; pink wings with white polka dots.
| Brand | ABUniverse |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Color | pink |
| Size | xl |
| Dry Weight | 204 g / 7.2 oz |
| Capacity | 1,987 ml / 67 fl oz |
| Price | $2.11 |
| Capacity per $ | 934 ml / 32 fl oz |
| Multiple | 9.7 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: