| Brand | ABUniverse |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes (no landing zone) |
| Tapes | 4 |
| Size | large |
| Dry Weight | 173 g / 6.1 oz |
| Capacity | 652 ml / 22 fl oz |
| Price | $1.36 |
| Capacity per $ | 480 ml / 16 fl oz |
| Multiple | 3.8 |
Comparable items: