Gray pull-up with a dark gray rectangle on the back of the waist.
Gray pull-up with a dark gray rectangle on the back of the waist.
| Brand | Depend |
|---|---|
| Category | pull-up |
| Style | plain |
| Material | cloth |
| Color | gray |
| Size | large |
| Dry Weight | 56 g / 2.0 oz |
| Capacity | 941 ml / 32 fl oz |
| Price | $0.48 |
| Capacity per $ | 1,960 ml / 66 fl oz |
| Multiple | 16.8 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: