Smooth plastic. Adhesive strip running full length.
| Brand | Dignity |
|---|---|
| Category | liner |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive strip |
| Color | white |
Smooth plastic. Adhesive strip running full length.
| Brand | Dignity |
|---|---|
| Category | liner |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive strip |
| Color | white |
| Size | unsized |
| Dry Weight | 86 g / 3.0 oz |
| Capacity | 707 ml / 24 fl oz |
| Price | $0.52 |
| Capacity per $ | 1,333 ml / 45 fl oz |
| Multiple | 8.2 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: