White plastic brief with a thick blue stripe and three thin yellow stripes.
| Brand | Drylife |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | medical |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes (no landing zone) |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
White plastic brief with a thick blue stripe and three thin yellow stripes.
| Brand | Drylife |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | medical |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes (no landing zone) |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
| Size | large |
| Dry Weight | 212 g / 7.5 oz |
| Capacity | 2,006 ml / 68 fl oz |
| Price | $1.31 |
| Capacity per $ | 1,538 ml / 52 fl oz |
| Multiple | 9.5 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: