Light green plastic brief with buildings, trees, clouds, and musical notes. Diamond quilted padding.
Light green plastic brief with buildings, trees, clouds, and musical notes. Diamond quilted padding.
| Brand | Fab Sense |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 4 |
| Color | green |
| Size | large |
| Dry Weight | 180 g / 6.3 oz |
| Capacity | 2,276 ml / 77 fl oz |
| Price | $3.17 |
| Capacity per $ | 719 ml / 24 fl oz |
| Multiple | 12.6 |
Comparable items: