| Brand | Huggies |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Color | white |
Variants:
| Brand | Huggies |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Color | white |
| Size | 5 |
| Dry Weight | 44 g / 1.6 oz |
| Capacity | 674 ml / 23 fl oz |
| Price | $0.50 |
| Capacity per $ | 1,351 ml / 46 fl oz |
| Multiple | 15.3 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items:
Variants:
| Brand | Huggies |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Color | white |
| Size | 6 |
| Dry Weight | 47 g / 1.7 oz |
| Capacity | 598 ml / 20 fl oz |
| Price | $0.45 |
| Capacity per $ | 1,333 ml / 45 fl oz |
| Multiple | 12.7 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: