White child pull-up with Kristoff, Sven, and Olaf from Frozen. Also leaves, bare trees, triangles, and a snowflake that may be a wetness indicator. Violet wings with velcro running the full length.
| Brand | Huggies |
|---|---|
| Category | child pull-up |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Color | white |
White child pull-up with Kristoff, Sven, and Olaf from Frozen. Also leaves, bare trees, triangles, and a snowflake that may be a wetness indicator. Violet wings with velcro running the full length.
| Brand | Huggies |
|---|---|
| Category | child pull-up |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Color | white |
| Size | 4t/5t |
| Dry Weight | 39 g / 1.4 oz |
| Capacity | 449 ml / 15 fl oz |
| Price | $0.64 |
| Capacity per $ | 699 ml / 24 fl oz |
| Multiple | 11.6 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: