| Brand | NorthShore |
|---|---|
| Category | pull-up |
| Style | plain |
| Material | cloth |
| Color | white |
Plain white pull-up. Gray rectangle on inside rear of waistband with “L”.
| Brand | NorthShore |
|---|---|
| Category | pull-up |
| Style | plain |
| Material | cloth |
| Color | white |
| Size | large |
| Dry Weight | 85 g / 3.0 oz |
| Capacity | 923 ml / 31 fl oz |
| Price | $1.48 |
| Capacity per $ | 621 ml / 21 fl oz |
| Multiple | 10.9 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: