Yellow or white top band with Sesame Street characters.
| Brand | Pampers |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
Yellow or white top band with Sesame Street characters.
| Brand | Pampers |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Size | 1 |
| Dry Weight | 22 g / 0.8 oz |
| Capacity | 339 ml / 11 fl oz |
| Price | $0.19 |
| Capacity per $ | 1,818 ml / 61 fl oz |
| Multiple | 15.4 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items:
Yellow or white top band with Sesame Street characters.
| Brand | Pampers |
|---|---|
| Category | baby diaper |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 2 |
| Size | 3 |
| Dry Weight | 24 g / 0.8 oz |
| Capacity | 515 ml / 17 fl oz |
| Price | $0.24 |
| Capacity per $ | 2,173 ml / 73 fl oz |
| Multiple | 21.5 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: