White plastic brief with brown ponies and chicks, yellow ducks, pink pigs, and beige sheep and cows. “Rearz” in cursive. Textured landing strip.
| Brand | Rearz |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
White plastic brief with brown ponies and chicks, yellow ducks, pink pigs, and beige sheep and cows. “Rearz” in cursive. Textured landing strip.
| Brand | Rearz |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Size | medium |
| Dry Weight | 213 g / 7.5 oz |
| Price | $2.23 |
Comparable items:
White plastic brief with brown ponies and chicks, yellow ducks, pink pigs, and beige sheep and cows. “Rearz” in cursive. Textured landing strip.
| Brand | Rearz |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Size | large |
| Dry Weight | 225 g / 7.9 oz |
| Capacity | 3,057 ml / 103 fl oz |
| Price | $2.42 |
| Capacity per $ | 1,265 ml / 43 fl oz |
| Multiple | 13.6 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: