White plastic-backed liner. Hourglass shape. Adhesive strip is covered by a 1.5 in. tape with Chinese printing. Folded 26 in x 5 in.
| Brand | Rearz |
|---|---|
| Category | liner |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive strip |
| Color | white |
White plastic-backed liner. Hourglass shape. Adhesive strip is covered by a 1.5 in. tape with Chinese printing. Folded 26 in x 5 in.
| Brand | Rearz |
|---|---|
| Category | liner |
| Style | plain |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive strip |
| Color | white |
| Size | xl |
| Dry Weight | 96 g / 3.4 oz |
| Capacity | 1,228 ml / 42 fl oz |
| Price | $0.40 |
| Capacity per $ | 3,030 ml / 102 fl oz |
| Multiple | 12.8 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: