Purple plastic brief with a glow-in-the-dark haunted woods scene on the front: bats, ravens, eyes, dead tree, moon.
Purple plastic brief with a glow-in-the-dark haunted woods scene on the front: bats, ravens, eyes, dead tree, moon.
| Brand | Rearz |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 4 |
| Color | purple |
| Size | medium |
| Dry Weight | 234 g / 8.3 oz |
| Price | $5.68 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items:
Purple plastic brief with a glow-in-the-dark haunted woods scene on the front: bats, ravens, eyes, dead tree, moon.
| Brand | Rearz |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 4 |
| Color | purple |
| Size | large |
| Dry Weight | 235 g / 8.3 oz |
| Capacity | 1,763 ml / 60 fl oz |
| Price | $5.68 |
| Capacity per $ | 310 ml / 10 fl oz |
| Multiple | 7.5 |
Comparable items: