White pull-up with four blue pinstripes at the waist.
| Brand | Tena |
|---|---|
| Category | pull-up |
| Style | plain |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Color | white |
White pull-up with four blue pinstripes at the waist.
| Brand | Tena |
|---|---|
| Category | pull-up |
| Style | plain |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Color | white |
| Size | medium |
| Dry Weight | 55 g / 1.9 oz |
| Capacity | 426 ml / 14 fl oz |
| Price | $0.54 |
| Capacity per $ | 793 ml / 27 fl oz |
| Multiple | 7.7 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: