Pink plastic brief with camouflage pattern containing silhouettes of soldiers.
Pink plastic brief with camouflage pattern containing silhouettes of soldiers.
| Brand | Tykables |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | plastic |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Color | pink |
| Size | large |
| Dry Weight | 244 g / 8.6 oz |
| Capacity | 3,107 ml / 105 fl oz |
| Price | $2.50 |
| Capacity per $ | 1,250 ml / 42 fl oz |
| Multiple | 12.8 |
Performance comparisons for this item.
Comparable items: