White cloth with a blue plastic landing zone printed with airplanes, cars, and other cartoons.
| Brand | Nappies R Us |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
White cloth with a blue plastic landing zone printed with airplanes, cars, and other cartoons.
| Brand | Nappies R Us |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | printed |
| Material | cloth |
| Fastening | adhesive tapes on landing zone |
| Tapes | 4 |
| Color | white |
| Size | large |
| Dry Weight | 164 g / 5.8 oz |
| Capacity | 1,661 ml / 56 fl oz |
| Price | $2.25 |
| Capacity per $ | 740 ml / 25 fl oz |
| Multiple | 10.1 |
Comparable items: