Purple stripes repeated “2”.
| Brand | Seni |
|---|---|
| Category | brief |
| Style | medical |
| Material | cloth |
| Fastening | velcro tapes |
| Tapes | 4 |
| Size | medium |
| Dry Weight | 181 g / 6.4 oz |
| Capacity | 1,280 ml / 43 fl oz |
| Price | $1.17 |
| Capacity per $ | 1,086 ml / 37 fl oz |
| Multiple | 7.1 |
Comparable items: